General

Komitet Naukowy

Strona domowa

Szanowni Państwo,

Zakład Dydaktyki Nauk Przyrodniczych Instytutu Biologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie organizuje XXIII Krajową Konferencję Dydaktyków Przedmiotów Przyrodniczych. Głównym tematem konferencji jest „Aktywna edukacja drogą do zrozumienia przyrody”. Konferencja odbędzie się w miejscowości Jaworze koło Bielska Białej w dniach 24 – 26 IX 2019,  w Centrum Zdrowia i Rehabilitacji – Villa Barbara oraz Muzeum Flory i Fauny Morskiej i Śródlądowej. Konferencja jest okazją do wymiany doświadczeń w zakresie badań z dydaktyk przedmiotów przyrodniczych.
Ramowy plan konferencji:
·        24 IX 2019 godz. 12.00 – 18.00  rozpoczęcie konferencji, wykłady plenarne oraz sesja plakatowa.
·         25 IX 2019 zajęcia terenowe oraz obrady w Muzeum Flory i Fauny Morskiej i Śródlądowej w Jaworzu
·         26 IX  2019 9.00 – 14.00 obrady w sekcjach oraz zakończenie konferencji.

W imieniu organizatorów
dr hab. Alicja Walosik prof. UP

Opłaty

Uczestnicy konferencji  zobowiązani do uiszczenia opłaty konferencyjnej w wysokości uzależnionej od terminu wpłaty i chęci udziału w jednej lub dwóch konferencjach, zgodnie z poniższą tabelą.

Uwaga! Wydłużyliśmy termin normalnej rejestracji z 8 do 20 maja 2016r.

Opłatę konferencyjna
należy przesłać przelewem na rachunek:
Opłata konferencyjna nie zawiera kosztów dojazdu, zakwaterowania i ubezpieczenia.

Konto:

Uniwersytet Pedagogiczny
im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Podchorążych 2
30-084 Kraków, Polska

Numer rachunku (IBAN):
PL71124047221111000048524687

Bank:

Pełna nazwa: BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.
Nazwa skrócona: BANK PEKAO S.A.
ODDZIAŁ W KRAKOWIE
UL. PIJARSKA 1
31-015 KRAKÓW, POLSKA

SWIFT CODE (BIC)  PKOPPLPW

Dopisek:

DK-154 oraz nazwisko uczestnika – w przypadku udziału tylko w konferencji Dydaktyka 20.
DK-51 oraz nazwisko uczestnika – w przypadku udziału  w konferencji Dydaktyka 20 oraz konferencji DidSci2016.

Opłaty bankowe ponosi wpłacający. Proszę upewnić się, że w tytule przelewu widnieje właściwy dopisek oraz nazwisko uczestnika.
Niestety nie akceptujemy kart kredytowych.

Faktura

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, organizator konferencji zobowiązany jest do wystawienia faktury nie później niż 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym podmiot dokonał wpłaty na konto UP.

Faktury dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz dotyczące sprzedaży zwolnionej od podatku VAT wystawia się tylko i wyłącznie na żądanie.Fakturę wystawia się na żądanie zgłoszone w ciągu miesiąca licząc od końca miesiąca, w którym dokonano wpłaty.

Jeżeli wpłaca osoba fizyczna, a faktura ma być wystawiona na instytucje (pracodawcę osoby fizycznej) do żądania o fakturę należy dołączyć skierowanie z instytucji (pracodawcy) podpisane przez upoważnioną osobę do reprezentowania w/w instytucji.

W żądaniu należy podać także dane do wystawienia faktury: NIP, Nazwa instytucji lub imię i nazwisko (w przypadku wpłaty indywidualnej), adres płatnika,
Proszę także podać adres, na który należy wysłać fakturę.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego:

dr inż. Marcin Guzik
Dyrektor Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego

prof. zw. dr hab. Danuta Cichy
Honorowa Przewodnicząca Ogólnopolskiej Sekcji Dydaktyków Biologii Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika, emerytowany profesor Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie

prof. zw. dr hab. Wiesław Stawiński
Honorowy Przewodniczący Ogólnopolskiej Sekcji Dydaktyków Biologii Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika, emerytowany profesor Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

KOMITET NAUKOWY

dr hab. prof. UP Katarzyna Potyrała – Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
dr hab. prof. UP Alicja Walosik – Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
dr hab. prof. UP Robert Stawarz –  Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
dr hab. prof. UP Grzegorz Formicki –  Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie